piątek, 12 grudnia 2014

Boże Narodzenie 2015

Życzenia ŚwiąteczneZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkim Caminowiczom, tym którzy już byli na szlaku i tym którzy planują tam być aby spełniły się Wasze marzenia. Aby siły i zdrowie Was nie opuszczały. Aby biały puch otulił ziemię i sprawił żeby nadchodzące święta były ciepłe -ciepłem ludzkich serc i życzliwością. Aby w drodze nie ustawać i iść wciąż przed siebie. Aby anioł z nieba cudowną kolędę zaśpiewał. Wszystkim Wam życzę Błogoslawionych Świąt !!!

Niech radość, blask i ciepło Bożonarodzeniowego Żłóbka przeniknie do Waszych Domów, Rodziny i Serc. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia będzie pełna szczęścia i wzajemnej życzliwości, a Nowy Rok przyniesie zdrowie, pogodę ducha, miłość i dobrobyt. Pozwólcie Nowonarodzonemu Jezusowi spotkać się z Wami na wszystkich Szlakach i Drogach Nowego 2015 Roku.

Dużo radości i pokoju, dobrych spotkań, dobrych rozmów, pozytywnych myśli o przyszłości i zaufania w Bożą Opiekę - czyli tego wszystkiego czego szukamy (i znajdujemy) na Camino de Santiago. Wesołych Świąt i udanego pielgrzymowania w Nowym Roku 2015!

Radosnych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu radości, szczęścia, spełnienia marzeń i tych małych i tych dużych, a do tego dużo, dużo zdrowia i kondycji abyśmy znów szczęśliwi mogli maszerować do Santiago!

Na zbliżające się najpiękniejsze BożoNarodzeniowe Święta wszystkim Pelegrinos serdeczne życzenia by wszystkie marzenia się spełniły, zdrowie dopisywało a aniołowie ochraniali od wszelkich niebezpieczeństw a Pan pozwolił dostrzegać cuda i zrozumieć piękno stworzenia. Byśmy byli dla siebie Pielgrzymami.

A przy opłatku spotkamy się razem w sobotę 31 stycznia 2015 r. w Legnicy. Jest o tym mowa poniżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz